İzlemek istediğiniz film açılmıyorsa filmin içerisinde bulunan diğer kaynakları deneyiniz. Tam ekran olmayan filmlerde ekrana çift tıklayarak tam ekran moduna geçebilirsiniz.
Türkçe Altyazılı Fragman
614 Görüntülenme
The Other Me
6.6 IMDB Puanı

The Other Me

(The Other Me)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BA Production
  • Film Süresi 1sa 38dk
Kategori
2022 yılında vizyona giren The Other Me izle filmi, senaristliğini ve yönetmenliğini Giga Agladze’nin yaptığı bir filmdir. Gürcistan yapımı gizem filmleri türünde yer alan The Other Me izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jim Sturgess, Andrej Pejic, Antonia Campbell-Hughes, Rhona Mitra, Orla Brady gibi oyuncular yer almaktadır.

Gizem filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan The Other Me izle filminin konusuna gelirsek, başarılı bir mimar olan Irali’ya nadir görülen bir göz hastalığı teşhisi konur. Bu hastalık onu insanların gerçek amaçlarını gördüğü gerçeküstü bir gerçekliğe sokar. Gördükleri şeyler onun için artık dayanılmaz hale gelir ve bir süre sonra Irali, gizemli bir kadına âşık olur ve kendi kimliğiyle ilgili gerçekle yüzleşir.

The Other Me izle filminde tasarımlarıyla şehirleri dönüştürmek isteyen barmen ve mimar adayı Iraklı'nın kör olmak üzere olduğu söylenir. Karısı Nutsa, sadece hastalıkla ilgili değil, şimdi içinde sıkışıp kalmış olabileceği başarısız evlilik konusunda da travma yaşar. Sığ arkadaşı Giorgi, haberleri iyi alır. Ancak Irali, ormanda bir yürüyüş yaptığı sırada Nino adındaki güzel bir sarışının kapısına gider. Ve görüşü kaybolduğunda, geçmişe dönüşleri, rüyaları ve vizyonları artmaya başlar. Sonrasında ise alternatif bir gerçeklik görüp görmediğini merak etmeye başlar. Oldukça ilginç bir senaryoya sahip olan 2022 Gürcistan yapımı The Other Me izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla, donmadan, tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın