İzlemek istediğiniz film açılmıyorsa filmin içerisinde bulunan diğer kaynakları deneyiniz. Tam ekran olmayan filmlerde ekrana çift tıklayarak tam ekran moduna geçebilirsiniz.
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
578 Görüntülenme
Teksas’ta Ölüm
5.6 IMDB Puanı

Teksas’ta Ölüm

(Death in Texas)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BrandTone Films
  • Film Süresi 2sa 21dk
Senaryo Scott Windhauser
2021 yılında vizyona giren Death in Texas izle ya da Teksas’ta Ölüm izle filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Scott Windhauser’in yaptığı ABd yapımı bir filmdir. Aksiyon ve dram filmleri türünde yer alan Teksas’ta Ölüm full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Ronnie Gene Blevins, Bruce Dern, Lara Flynn Boyle, Stephen Lang isimleri yer almaktadır.

Teksas’ta Ölüm Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Billy Walker cinayetten hüküm giyen ve federal bir hapishanede 7 yıl geçiren bir adamdır. İki memur Billy'nin şartlı tahliye ile serbest bırakılıp bırakılmayacağına karar verir ve Bay Walker, dul annesi Grace Andrews'in bekar bir çocuğu olduğunu ve ona bakması gerektiğini söyler. Memurlar biraz tereddüt ederek onu tahliye etmeye karar verirler.

Billy Walker hapishaneden çıkıp El Paso'ya geldiğinde annesinin karaciğer yetmezliği hastalığını öğrenir. Tedavisini yapan bir doktor ona sadece 6 aylık ömrü kaldığını ve acilen karaciğer nakline ihtiyacı olduğunu söyler. Ancak nadir bulunan bir kan grubuna, yani AB-'ye sahip ve karaciğeri bulmak aileye 160 bin dolara mal olacaktır.

Billy Teksas’ta Ölüm izle filminde hiç vakit kaybetmeden iş arar, ancak eski suçlu olduğu için iş bulmakta zorlanır ve başka seçeneği kalmayan Billy, kötü dünyaya yeniden girer ve bir daha ziyaret etmeyeceğine yemin eder. Death in Texas izle ya da diğer adıyla Teksas’ta Ölüm izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak donmadan, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın