İzlemek istediğiniz film açılmıyorsa filmin içerisinde bulunan diğer kaynakları deneyiniz. Tam ekran olmayan filmlerde ekrana çift tıklayarak tam ekran moduna geçebilirsiniz.
Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
2,247 Görüntülenme
Supercool
4.7 IMDB Puanı

Supercool

(Supercool)
Senaryo Olli Haikka, Ali Moussavi, Patricia Goren
2021 yılında gösterime giren Supercool izle filmi, yönetmenliğini Teppo Airaksinen tarafından yapılan ABD, Kanada ve Finlandiya ortak yapımı bir filmdir. Aksiyon, komedi ve fantastik filmler türünde yer alan Supercool izle filmi, iki yakın arkadaşın tuttukları dileğin gerçek olmasının ardından yaşanan olayları anlatmaktadır. Senaryosu Olli Haikka, Ali Moussavi, Patricia Goren isimleri tarafından kaleme alınan filmin oyuncu kadrosunda ise Jake Short, Damon Wayans Jr., Miles J. Harvey, Madison Davenport, Iliza Shlesinger gibi oyuncular yer almaktadır.

Supercool Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, çok yakın iki arkadaş Gilbert ve Neil, lise sona kadar büyük umutları olan oldukça hevesli arkadaştır. Neil, yıllardır okulun popüler kızı Summar’a karşı büyük bir aşk beslemektedir. Uzaktan ona olan sevgisi, ikisi arasında yarı erotik bir çizgi olarak roman sanatına dönüşür. Gilbert, Neil'i, Summer'dan partiye davet istemesi için motive eder, ancak bunun yerine gergin bir şekilde onun üzerine kusar. Gilbert ise her zaman bir sosyal medya fenomeni olmak istemiştir.

Aynı gece Gilbert, saat 11:11'de, istediğiniz herhangi bir dileğin gerçekleşeceğine dair şehir efsanesini gündeme getirir. Neil, Summer'ın gözünde havalı olmayı diler ve ertesi gün Neil süper havalı biri olarak uyanır. Oldukça eğlenceli bir film olan Supercool izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın