İzlemek istediğiniz film açılmıyorsa filmin içerisinde bulunan diğer kaynakları deneyiniz. Tam ekran olmayan filmlerde ekrana çift tıklayarak tam ekran moduna geçebilirsiniz.
King, Dual Fragman
589 Görüntülenme
Mükemmel Aile
5.4 IMDB Puanı

Mükemmel Aile

(The Perfect Family)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Atresmedia Cine, Netflix
  • Film Süresi 1sa 50dk
Senaryo Olatz Arroyo
Mükemmel Aile izle filmi 2021 yılında Netflix’te gösterime girmiştir. Yönetmenliğini Arantxa Echevarria’nın yaptığı The Perfect Family izle filmi İspanya yapımı olup macera ve komedi filmleri türünde yer almaktadır. Senaryosunu Olatz Arroyo’nun yaptığı Mükemmel Aile hd izle filminin oyuncu kadrosunda ise Belen Rueda, Jose Coronado, Gonzalo de Castro gibi oyuncular rol almaktadır.

Aile filmleri severlerin beğenebileceği türde bir film olan Mükemmel Aile Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Lucia ve Ernesto mükemmel bir evliliğe ve yuvaya sahip tanınmış bir çifttir. Obsesif-kompulsif bozukluğu olan telaşlı kahyaları Trini, her şeyi titizlikle düzenlerken, Lucia evde sürekli bir çekişme kaynağı ve izlemesi eğlenceli bir manzaradır. Ernesto tanınmış bir bilim insanı olsa da, Lucia onun kusursuz eşi ve Pablo'nun annesidir. Pablo onları evlenmek istediği kız Sara ile tanıştırdığında işler beklenmedik bir şekilde değişir. Sara ailesiyle birlikte Madrid'in harap ve dağınık görünen farklı bir semtinde yaşıyor. Pablo, Sara ve ailesini ailesiyle tanıştırmaya hazırdır, ancak araba zengin mahallesinden uzaktaki köhne bir mahalleden geçerken Lucia şimdiden gergindir.

The Perfect Family izle filminde Lucia ve Ernesto, Pablo kendi sosyal düzeylerine veya statülerine uymadığına inandıkları Sara ile evlenirse Noel'in nasıl olacağı konusunda dehşete düşerler. Pablo ve Sara her iki tarafa da nazikçe hitap edip evlenme isteklerini ilan ettiklerinde, Lucia ve Ernesto'nun bu konudaki gerçek tutumlarını hızla fark eden oğullarından saklanan korkuları yüzeye çıkar. Lucia bu hikayenin nasıl ilerleyeceğinden endişe ederken, Sara'nın babası Sara ve Pablo'ya birbirlerini daha iyi tanımak ve düğün planlarını sonuçlandırmak için bir mülke eşlik etmesi gerektiğinde yeni bir maceraya atılacaktır. Lucia'nın haberi olmadan, bir leydi olma özlemi gerçekleşmek üzeredir ve sonra arsa yoğunlaşır.

Sara, Pablo ile evlenmeye karar verdiğinde Lucia dehşete düşer ve Lucia, Sara'yı doğal haliyle, çok rahat ve gerçek bir kadın olarak görür. Unuttuğu ve geçmişe o kadar uzaklara ittiği bir duygu ki, şimdi yeniden ortaya çıktığında garip ve yabancı geliyor ve kocası ve oğlu için yaratmak için çok çalıştığı hayattan dengesini tamamen kaybetmekle tehdit ediyor. Yine de, salya akan çenesini başının üzerine asan büyük siyah bir Danimarkalı olan Sandune ile kabine giderken arabada oturmaya çalışarak yüzünü kurtarıyor. The Perfect Family izle ya da Mükemmel Aile izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın