İzlemek istediğiniz film açılmıyorsa filmin içerisinde bulunan diğer kaynakları deneyiniz. Tam ekran olmayan filmlerde ekrana çift tıklayarak tam ekran moduna geçebilirsiniz.
1,005 Görüntülenme
Lux Æterna
6.3 IMDB Puanı

Lux Æterna

(Lux Aeterna)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Les Cinémas de la Zone
  • Film Süresi 51dk
Yönetmen
Senaryo Gaspar Noé
2019 yılında vizyona giren Lux Æterna izle ya da Lux Aeterna izle filmi, yönetmenliğini Gaspar Noé’nin yaptığı Fransa yapımı bir filmdir. Senaryosunda da Gaspar Noe’nin imzası bulunan Lux Aeterna hd izle filmi, dram ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Charlotte Gainsbourg, Béatrice Dalle, Abbey Lee gibi oyuncular rol almaktadır.

Lux Æterna Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, iki aktris, Béatrice Dalle ve Charlotte Gainsbourg, bir film setinde cadılar hakkında hikâyeler anlatmaktadır. Ancak Lux Æterna sadece bundan ibaret değildir. Sıradışı yönetmen Gaspar Noé’nin bu filmi aynı zamanda sinema, film sevgisi ve setlerdeki sinir durumları üzerine bir denemedir.

Lux Aeterna izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede, donmadan ve tek part halinde keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın