İzlemek istediğiniz film açılmıyorsa filmin içerisinde bulunan diğer kaynakları deneyiniz. Tam ekran olmayan filmlerde ekrana çift tıklayarak tam ekran moduna geçebilirsiniz.
Türkçe Altyazılı Fragman
2,532 Görüntülenme
İhbar
8.6 IMDB Puanı

İhbar

(Dhamaka)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 43dk
Yönetmen
Senaryo Ram Madhvani, Puneet Sharma
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Hindistan yapımı Dhamaka izle ya da türkçe adıyla İhbar izle filmi Ram Madhvani’nin yönetmenliğini yaptığı ve 2013 yapımı The Terror Live isimli Kore filminin yeniden çekilmiş hali olan ve senaryosu Puneet Sharma’ya ait olan bir filmdir. İhbar full izle filmi bir canlı bomba saldırısı için ihbar alan gazetecinin kariyeri için çelişkide kaldığı ve zor bir seçim yapması gerekliliğinin hikayesinin anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Kartik Aaryan, Mrunal Thakur ve Amruta Subhash isimleri yer almaktadır.

Dhamaka türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Arjun Pathak isimli zamanın ünlü haber spikeri, yanlış bir anlaşılmadan dolayı daha düşük seviyeli bir işe verilir ve ofiste çalışmaya başlar. Karısından boşandıktan sonra güncel konuların konuşulduğu bir radyo programı yapan Arjun, bir sabah program sırasında bir telefon alır ve radyo binasına yakın bir yerde bulunan büyük bir köprünün havaya uçurmakla tehdit eden adam karşısında ne diyeceğini bilemez.

İhbar izle filminde Arjun ilk başta bunun bir şaka olduğunu düşünür ve konuştuğu teröriste anlatmaya devam etmesini söyler, ancak bir anda köprünün havaya uçup masum insanların ölümünü izlemesi onun için şok etkisi yaratır. Daha sonra eski kariyerine geri dönmek için bu fırsatı değerlendirmeyi düşünür ve bilerek polisi aramaz. Dhamaka izle filmin Arjun, radyo istasyonunu televizyon stüdyosuna çevirir ve paragöz eski patronu Ankita Malaskar bu haber için pazarlık yapmaya başlar.

Arjun daha sonra tüm ülkenin izlediği yayında canlı olarak olarak teröristle tehlikeli bir anlaşma yapar ve Arjun, Ankita, polis, diğer kanallar kendi gündemleri için bu olayı istismar eder. Diğer tarafta ise Arjun'un eski karısı, saldırının gerçekleştiği yerden haber vermeye gönüllü olur ve yayın ilerlemeye başladıkça, Arjun kontrolün kendisinde olmadığını anlamaya başlar. Daha sonra terörist, kimliğini açıklayarak daha önce o köprünün inşaatında çalışan arkadaşlarını kaybettiğini ve devletin onların ailesine tazminat vermediğini söyleyerek, sorumlu bakanların canlı yayında özür dilemesini ister ve ikinci bir bomba olduğunu daha söyleyerek tehditlerine devam eder.

Bir süre sonra bir bakanın yardımcısı stüdyoya gelir ve ortalığı daha da kızştırarak teröristten özür dilemeyeceğini söyleyerek teröriste hakaret eder. Ancak onlardan daha zeki olan terörist, bakanın kullandığı stüdyodaki kulaklığa bomba yerleştirmiştir ve Arjun bunu fark edince hemen bakanı uyarmaya çalışsa da terörist bombayı patlatır ve bakanın yaralanmasına neden olur. Arjun bu olay karşısında adeta donar kalır ancak eski patronu ona teröristle konuşmaya devam etmesini ve yerinin tespit edilmek üzere olduğunu söyler.

Dhamaka izle filminde daha sonra terörist, diğer bombayı da patlatacağını ve Arjun’un eski karısı dahil olmak üzere birçok sivilin hayatını kaybedeceğini söyleyerek tehditlerine devam eder. Bu kez Arjun, eski patronu ve terörist arasında kalır ve ne yapacağına karar veremez. Aksiyon ve gerilim filmleri severlerin Netflix yapımı Hint filmleri arasında yer alan Dhamaka izle ya da türkçe adıyla İhbar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi Netflix filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum