İzlemek istediğiniz film açılmıyorsa filmin içerisinde bulunan diğer kaynakları deneyiniz. Tam ekran olmayan filmlerde ekrana çift tıklayarak tam ekran moduna geçebilirsiniz.
Premi Fragman
628 Görüntülenme
Godzilla vs. Kong
6.4 IMDB Puanı

Godzilla vs. Kong

(Godzilla vs. Kong)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 1sa 53dk
2021 yılında vizyone giren ve pandemi döneminin en çok hasılat yapan filmi olan Godzilla vs. Kong izle filminin yönetmenliğini Adam Wingard yapmıştır. ABD yapımı olan aksiyon ve bilim kurgu filmleri kategorisindeki filmin senaryosu ise Lindsey Beer, Max Borenstein ve Patrick McKay’a aittir. İki farklı canavar filmininin kahramanlarını aynı anda bünyesinde barındıran bu yapım hem Kong: Kafatası Adası hemde Godzilla: Canavarların Kralı filmlerinin devamıdır. Godzilla vs. Kong izle filminin oyuncu kadrosunda ise Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri, Eiza González, Julian Dennison, Lance Reddick, Kyle Chandler ve Demián Bichir isimleri yer almaktadır.

Godzilla vs. Kong türkçe dublaj izle filminin konusu ise, Godzilla'nın Kral Ghidorah'ı yendikten yaklaşık beş yıl sonra, Kong Kafatası Adası'ndaki dev bir kubbe içinde takip edilir ve onunla işaret dili aracılığıyla iletişim kuran ve işitme engelli küçük ve bir o kadarda tatlı olan Jia ile arkadaş olur. Jia ise Kong uzmanı Ilene Andrews'in ve evlatlık kızıdır. Apex Cybernetics'in bir çalışanı ve radyoda sürekli komplo teorileri hakkında yayın yapan Bernie Hayes bir gün Apex’in Pensacola tesisinde insanlığı tehdit eden bir faaliyetler hakkında yayın yapar. Yayından kısa bir zaman sonra Godzilla ortaya çıkar ve kimsenin sebebini anlamadığı bir şekilde Apex’in tesisine saldırır. Bu saldırıdan kaçarken Bernie Apex’in gizli bir bölgesinde devasa bir cihaza rastlar. Bernie'nin radyo yayınlarını sürekli takip eden Madison Russell, Godzilla'nın saldırılarını araştırmak için Josh'tan yardım ister.

Apex’in gizli araştırmaları için Walter Simmons, Kong’un ve diğer titanların da yaşadığı yer olan Hollow Earth'e gidip orada bir güç kaynağını ele geçirmek için eski bilim adamı ve Hollow Earth teorisyeni Nathan Lind ile anlaşır. Ancak oraya ulaşabilmeleri için Kong’un da yanlarında gelmesi gerekmektedir. Nathan, Ilene ile Kong'un Hollw Earth’a onlara eşlik etmesi için ikna etmeye çalışır. Nathan, Ilene ve Walter'ın kızı Maia liderliğindeki Apex ekibi, Kong’a sakinleştirici iğneler yaparak askeri bir uçak gemisi ile birlikte yolculuğa çıkarlar. Ancak Titanların yerlerini tespit edebilme özelliğine sahip olan Godzilla, Kong’u hisseder ve bu askeri gemilerden oluşan konvoya saldırır.

Diğer yandan ise Madison ve Josh araştırmalarına katılan Bernie'yi bulur ve Godzilla’nın saldırısından sonra enkaza dönen Apex üssüne gizlice girerler ve burada gizli bir bir tesis keşfederler. Tesiste karşılaştıklar tehlike ise Mechagodzilla testi yapılmasıdır. Godzilla vs. Kong izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı Dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmer dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın