İzlemek istediğiniz film açılmıyorsa filmin içerisinde bulunan diğer kaynakları deneyiniz. Tam ekran olmayan filmlerde ekrana çift tıklayarak tam ekran moduna geçebilirsiniz.
Falling Into Your Smile
8.7 IMDB Puanı

Falling Into Your Smile

(Falling Into Your Smile)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 45dk
Yönetmenliğini Qiu Zhong Wei isminin yaptığı senaryosu ise Qing Mei’ye ait olan 2021 yılında yayın hayatına başlayan Falling Into Your Smile 1080p izle Çin Dizileri arasındaki romantik komedi dizileri türündeki yapımlardan biridir. Falling Into Your Smile izle dizisinin oyuncu kadrosunda ise Cheng Xiao, Xu Kai, Rachel Wang, Zhai Xiao Wen, Zhou Yi Ran, Yao Chi isimleri yer almaktadır.

Çin Dizileri severlerin kesinlikle izlemesi gereken diziler arasında yer alan Falling Into Your Smile izle dizinin konusuna gelirsek, ZGDX OPL adında e-spor camiasinin yenilmez ve rakipsiz grubun her yerde özellikle kızlardan oluşan oldukça kalabalık bir hayran kitlesi vardır. Takımın yakışıklı kaptanı Lu Si Cheng ise bir oyuncu arkadaşının elinin sakatlanmasından sonra yerine yedek bir oyuncu seçmesi gerekir. Fakat acele etmez. Tong Yao ise OPL takımına karşı takıntılı olan ancak yeterli seviyede olmayan bir e-spor oyuncusudur.

Oldukça yetenekli olmasına rağmen e-spor dünyasında erkeklerin egemen olduğu için Tong kendisine yer edinememiştir. Cheng ise Tong’un yeteneklerinin fark etmeye başlamıştır ve erkek egemen bir sporda Tong gibi güzel bir kadın e-spor oyuncusunu takımlarına kazandırmak onlar için iyi bir reklam çalışması da olabilir diye düşünmektedir. Cheng ilk başlarda her ne kadar Tong’u görmezden gelse de onu yedek takıma aldıktan sonra aralarında bir bağ oluşmaya başlar ve yeni bir aşkın filizleri yeşerir. 2021 yılındaki en iyi Çin Dizileri arasında yer alan Falling Into Your Smile 1080p izle Türkçe Altyazılı izle dil seçeneği ile sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum